DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010757

Carpex Torpido Temizleyici 500 Ml

Marka: Carpex
16,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Carpex Torpido Temizleyici 500 Ml

Carpex Torpido temizleyici; araç içi hijyen ve temizlik konusunda etkili bir üründür. Vinil, lastik ve kauçuk yüzeyleri temizleyerek, parlatır. Suni ve yağlı bir görünüm yerine gerçek kaliteli bir temizlik sunan araç içi torpido temizleyici, torpidonun parlaklığını ve yumuşaklığını korumasına da yardımcı olur.

Torpidonun yeni bir görünüme kavuşmasına imkân tanıyan Carpex torpido temizleyici, güçlü antistatik formülü sayesinde toz tutmayı erteleyerek, uzun süreli bir temizlik sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü ile çatlamaları ve aşınmaları engeller. Güneş ışınlarına karşı dirençli bir koruma sağlayarak torpidonun kalitesini korumasına katkıda bulunur. 

İşletme Kayıt No
272632

Kullanım Önerileri
Şişeyi iyice çalkalayınız.Ürünü temiz bir bez üzerine püskürtüp kuru ve temiz yüzeye uygulayınız.Formülün nüfuz etmesi için 1-2 dakika bekleyiniz. Maksimum parlaklık için tekrar uygulayınız. Aşırı uygulamadan kaçınınız.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Silikon

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SİNYAL ELEKTRONİK VE KOZMETİK ÜRÜNLER SAN.VE PAZ.L

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi