DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010757

Carpex Lastik Temizleyici Ve Parlatıcı 500 Ml

Marka: Carpex
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Carpex Lastik Temizleyici Ve Parlatıcı 500 Ml

Carpex Tire Cleaner Lastik Temizleyici ve Parlatıcı, kirlenmiş ve kötü görünen araç lastiğinizi temizleyerek ışıl ışıl bir görünüme kavuşturuyor. Ürünün lastik dokusuna işleyen formülü uygulamadan hemen sonra etki ederken lastik yüzeyinin parlayarak yeni gibi görünmesini sağlıyor. Ayrıca lastik temizleyici ve parlatıcının oluşturduğu siyah katman, güneş ışınlarının lastiğe temasından kaynaklanan çatlamaları kapatıyor.

Carpex lastik temizleyici ve parlayıcı ürün, yağmura karşı dirençli yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Spreyin antistatik özelliği ise lastiğe yapışabilecek tozları geri iterek lastiğinizin her zaman temiz kalmasına yardımcı oluyor.

İşletme Kayıt No
272632

Kullanım Önerileri
Şişeyi iyice çalkalayınız,kuru ve temiz lastik yüzeyine 30 cam mesafeden püskürtünüz.Formülün nüfus etmesi için 3-5 dakika bekleyiniz.Maksimum parlaklık için tekrar uygulayınız. Küçük alanlarda uygulamak için ürünü temiz bir bez üzerine püskürtüp uygulayınız.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
amino bazlı polimer silikon kombinesi içerir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SİNYAL ELEKTRONİK VE KOZMETİK ÜRÜNLER SAN.VE PAZ.L

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi