DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010757

Carpex Express Oto Cilası 500 Ml

Marka: Carpex
16,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Carpex Express Oto Cilası 500 Ml

Carpex Express oto cilası, aracınızın boyasının ilk günkü gibi kalmasına yardımcı olur. Boyalı yüzeyleri temizler, parlatır, cilalar ve korur. Özel formülü sayesinde aracınızdaki parlaklığı ve yansımayı ilk günkü gibi hissetmenizi sağlar.

Dünya standartlarında üretilen Carpex express oto cilası,  kolay uygulama avantajı ile aracınıza uzun süreli koruma ve parlaklık sağlar. UV korumalı formülü sayesinde güneşten gelen zararlı ışınların neden olduğu renk hasarını önlemeye yardımcı olur. Carpex hızlı cilayı uygulamak için hav bırakmayan ya da mikrofiber bir bez kullanabilirsiniz. Aracınızın yüzeyini temizledikten sonra, cilayı eşit aralıklarla püskürterek kısa sürede uygulayabilirsiniz.

İşletme Kayıt No
272632

Kullanım Önerileri
Formülü aktif hale getirmek için şişeyi birkaç dakika çalkalayınız. Ürünü 10-15 cm mesafeden yüzeye sıkınız. Aracınıza bölüm bölüm sıkarak uygulayınız. Islak kullanım; araç yıkandıktan sonra ıslak zemine püskürterek kurulayınız. Kuru kullanım; araç yıkanıp kurulandıktan sonra temiz bir bez ile ince bir kat sürünüz. Mikrofiber bez ile parlatınız. Aşırı güneş ışığı olan ortamlarda çalışma yapmayınız, gölge bir yerde kullanılması önerilir.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
SİLİKON

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SİNYAL ELEKTRONİK VE KOZMETİK ÜRÜNLER SAN.VE PAZ.L

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi