DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000010453

Calgon Toz Kireç Önleyici 500 G

Marka: Calgon
10,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Calgon Toz Kireç Önleyici 500 G

Calgon Toz Kireç Önleyici, çamaşır makinelerinin kusursuz performans göstermesi için tasarlanmıştır. Makinelerin rutin bakımında kullanılabilir. Kireci önleyerek makine arızalarına engel olan Calgon, kir birikimi ve tortulara karşı etkilidir. Temiz kokan ve kötü kokulardan arınmış çamaşır makinelerinin sırrı olan Calgon, hızla çözünerek makinedeki tüm artıkları arındırır. 

Her yıkamadan sonra makineden kirli su ve tortular tahliye edilir. Calgon sayesinde makine tam performansla çalışarak ortalama % 35 deterjan tasarrufu sağlar. Daha temiz çamaşırlar daha temiz bir makine ve tasarruf ‌‌Calgon toz kireç önleyici ile mümkün hale gelir. Aktif bileşenler kendiliğinden suda çözünerek bakım sağlar. Kullanıcıların tek yapması gereken Calgon'u makineye eklemektir. 

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
İSPANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RECKITT BENCKISER EV VE HİJYEN ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi