DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000010453

Calgon Kireç Önleyici Tablet 40 Adet

Marka: Calgon
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Calgon Kireç Önleyici Tablet 40 Adet

Çamaşır makinesinin kullandığı suda bulunan kireç çamaşır makinesine zarar verebiliyor. Kir ve deterjan artıklarının makinede birikmesi de en az kireç kadar makineniz için tehlike anlamına geliyor. Bu problemlerin önüne geçmek için Calgon Kireç Önleyici Tablet 40 adet kullanım boyunca kirecin makineye verebileceği zararı önlüyor.

Calgon kireç önleyici tabletler içerisinde bulunan yoğun formülü sayesinde makinenizi kireçten arındırıyor. Biriken kir ve artıkları parçalayarak bu atıkların makinenizden kolayca temizlenmesine yardımcı oluyor. Bu sayede makinenizde kireç birikmiyor ve makineniz uzun yıllar boyunca aynı performans ile çalışmaya devam ediyor. 

Net Miktar (g/ml)
600

Menşei
İTALYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RECKITT BENCKISER EV VE HİJYEN ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi