Cafe Crown Chai Latte 20 G

Cafe Crown Chai Latte 20 G

Marka: Cafe Crown
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Cafe Crown Chai Latte 20 G

Cafe Crown Chai Latte yepyeni aroması ile lezzet şöleni yaşatıyor. Hazırlaması son derece pratik ve hızlı olan sıcak içecek, çay saatinin keyfini çıkarmak isteyenlere yeni bir alternatif sunuyor. İster sıcak su ister ise süt ile hazırlanabilen Cafe Crown Chai Latte karışımı, farklı baharatların karışımı ile oluşturulan lezzetli tadı ile yumuşak bir içim hazırlıyor.

Günün her saatine eşlik edebilen lezzeti sayesinde tek başına ya da ufak atıştırmalıklar ile tüketilebilen Cafe Crown Chai Latte, sabahları güne başlamak için de alternatif yaratıyor. Toz halinde satılan Chai Latte, Cafe Crown güvencesi ile üretiliyor.

Kullanım önerileri arasında sıcak su ve süt bulunan Cafe Crown Chai Latte için farklı tarifler de deneyebilirsiniz. Siyah çay ile üretilen içecek, satın aldıktan sonra son kullanım tarihine kadar güvenle tüketilebilir. Paketi yırtılan, açılan ürünleri bekletmeden tüketmek ve saklamamak gerekir.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi