DSACategoryId/20000000000010/20000000001288/20000000001286/20000000010862

Body Pure Kadın Şardonlu Çorap

Marka: Body Pure
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Body Pure Kadın Şardonlu Çorap

Body Pure Şardonlu Çorap, bilekte biten tasarımı rahatlıkla giyilebiliyor. Yumuşak şardonu ile bilekleri sıkmayan çoraplar, kaymadan ayağı sıcak tutmaya yardım ediyor. Çizgili dokuması ile ayakları rahatlıkla sarıyor. Topuk ve burun kısmındaki özel dokumalar ise çorabın dayanıklılığını artırıyor, çorapların ayak kıvrımlarına uymasına ve konforla uzun süre kullanılabilmesine yardım ediyor.

Numara-36-40

Renk Seçenekleri: Pembe, Koyu Pembe, Açık Pembe, Gri, Mavi, Siyah, Turuncu, Lacivert

Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Adet fiyatıdır.

Tercih ettiğiniz rengi ürün notuna ekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz renk mağaza stoklarında mevcut ise, tercih ettiğiniz renk teslimi yapılabilecektir.

Tercih ettiğiniz bedeni ürün notuna ekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz beden mağaza stoklarında mevcut ise, tercih ettiğiniz beden teslimi yapılabilecektir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ERDAL ÇORAP SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi