DSACategoryId/20000000000004/20000000000109/20000000010045
Blue Heaven Danish Blue Cheese 100G

Blue Heaven Danish Blue Cheese 100G

Marka: Blue Heaven
21,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Blue Heaven Danish Blue Cheese 100G

Rokfor peyniri kategorisinde yer alan Blue Heaven Danish Blue Cheese, küf kültürleri kullanılarak inek sütünden elde edilir. Üretimi Danimarka'da gerçekleştirilen peynir, kremsi yapısıyla özellikle sos yapımında sıklıkla kullanılır.

Mavi damarlı peynir olarak da bilinen peynir, görüntüsünü üretimde kullanılan bakterilerden alır. %50 oranında süt yağı içerdiği için yoğun yağlı bir peynirdir. Nemi azaldığında dokusu ve tadı yoğunlaşan blue cheese, ordövr tabaklarının vazgeçilmez parçasıdır. Vakumlanmış paketlerde satışa sunulan peynir, meyvemsi ve aromatik içeceklerin yanında güzel bir lezzet oluşturur. Kahvaltılarda sıcak ekmeğiniz için farklı bir lezzet arıyorsanız Danish Blue ihtiyacınız olan aromayı size sağlar.

Net Miktar (g/ml)
100

Menşei
İTALYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
CİBUS GIDA DAĞ.PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi