DSACategoryId/20000000000005/20000000000117/20000000001067/20000000010149

Bizim Mutfak Yayla Çorbası 65 G

Marka: Bizim
3,55 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Bizim Mutfak Yayla Çorbası 65 G

Bizim Mutfak Yayla Çorbası 65 Gr. yoğurt ve pirinç ile hazırlanmış, nane ile zenginleştirilmiş, değişmez lezzetlerden biri olan yayla çorbasının en pratik halidir. Hiçbir koruyucu madde kullanılmadan hazırlanan bu lezzetli çorba, tüm diğer Bizim Mutfak çorbaları gibi özenle seçilmiş taze sebze ve baharatların, doğal ve geleneksel yöntem ile kurutulması ile hazırlanmıştır. Bu yöntemde sebzeler yıkanır, doğranır, kurutulur ve öğütülür. Trans yağ, yapay aroma ve renklendirici içermez. Bir paket Bizim Mutfak Mercimekli Nohutlu Tennuri Çorbası 4 kişiliktir. Bir litre su ile kaynatılarak hazırlanır. Çorba kaynadıktan sonra 10 dakika kısık ateşte pişirmesi yeterli olacaktır. Kuru çorba karışımının bulunduğu ambalajların serin, kuru ve kokusuz yerde muhafaza edilmesi tavsiye edilir.


Çorbalarınızı kıtır ekmeklerle de lezzetlendirebilirsiniz. Bunun için evdeki bayat ekmekleri küp küp kestikten sonra fırında hafifçe kızartın. Hazırladığınız ekmekleri ağzı kapalı bir kap ya da poşet içerisinde, buzdolabında muhafaza edebilir, dilediğinizde dolaptan çıkartarak pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece hem bayat ekmeklerinizi değerlendirmiş, hem de çorbanızı tatlandırmış olursunuz.


Net Miktar (g/ml)
80

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PASİFİK TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi