DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000001165/20000000010488

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 Ml

Marka: Bion
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 Ml

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde sizi sivrisineklerin acımasız saldırılarından korur. Güçlü formülü 3 saate kadar etkin koruma sağlar. Haricen kullanılması gereken Bion Sivrisinek Kovucu Losyon direkt cilde ya da kıyafetlerin üzerine uygulanabilir. Güneş yağı veya diğer kremlerle de birlikte kullanılabilen ürün cilde zarar vermez. 

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon, sprey şeklinde tasarlanmış olup çantada ya da cepte taşınmaya elverişli bir ambalaja sahiptir. Cilde veya giysilere 30 cm uzaklıktan püskürtülerek kullanılması önerilir. Bion Sivrisinek Kovucu Losyon, özellikle yaz aylarında sivrisinekleri sizden uzak tutarak saldırmalarını ve ısırmalarını engeller. Hem açık hem de kapalı alanda güvenle kullanılabilen Bion Sivrisinek Kovucu Losyon sayesinde kendinizi ve sevdiklerinizi korurken, yaz gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
100

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MOHEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi