DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001185

Biomed Sensitive Diş Macunu 100 Ml

Marka: Biomed
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Biomed Sensitive Diş Macunu 100 Ml

Biomed Sensitive Diş Macunu, diş hassasiyeti için geliştirilen özel formülüyle öne çıkıyor. %98 oranında doğal bileşenler kullanılan özel formülü, florürün yanı sıra SLS / SLES, paraben, güçlü kimyasal antiseptikler, agresif beyazlatma ve aşındırma bileşenleri, yapay aroma ve renklendiriciler içermiyor. Formülündeki kalsiyum hidroksiapatit sayesinde diş hassasiyetini azaltan ürün, diş minesini güçlendiriyor ve çürüklere karşı etkin bir koruma sunuyor. 

Çürüklere karşı koruma sunmak ve diş etlerini güçlendirmek için muz ekstresi, huş yaprağı polifenolleri ve kırmızı üzüm çekirdeğinden destek alan Biomed Sensitive Diş Macunu, antibakteriyal koruma için azadirachta indica ve limon yağından faydalanıyor. Antienflamatuar etkiye sahip kekik yağı ve meşe kabuğu özüyle zenginleştirilen diş macunu, ferah bir nefese kavuşmanıza da yardım ediyor. 

Net Miktar (g/ml)
100

Menşei
RUSYA FEDERASYONU

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SIA SPLAT TRADING MERKEZİ LETONYA İSTANBUL MERKEZ

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi