DSACategoryId/20000000000003/20000000000105/20000000001022
Beypiliç Büyük Tabaklı Piliç But Izgara Kg

Beypiliç Büyük Tabaklı Piliç But Izgara Kg

Marka: Beypiliç
26,40 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Beypiliç Büyük Tabaklı Piliç But Izgara Kg

Beypi Büyük Tabaklı Buz Izgara kg. pilicin sırt kısmı alındıktan sonra orta eklem yerinden kesildiğinde, üst parçasındaki kemiğin ve derinin alınmasıyla elde edilir.

Piliç etleri steril ortamlarda, veteriner hekimleri ve gıda mühendislerinin kontrolünde, hijyenik olarak üretilir. Tabakta muhafaza edilip satışa sunulan Beypi But, ızgara yapımına uygun olarak kesilmiştir.


Beypiliç yetiştirme çiftliğinde tavuklar; açıkta değil, kendi çiftliklerinde uzman veterinerlerin sıkı kontrolü altında, her türlü biyogüvenlik önlemini alarak yetiştirilir. Ayrıca piliçler sadece Beypiliç tesislerinde üretilen yemlerle beslenir. Yem üretimimin her aşaması büyük bir titizlikle denetlenir. Yemler; hayvanların her türlü gereksinimleri dikkate alınarak üretilir ve daima kontrol altındadır. Beypiliç ürünlerinin tümü, ISO 9001: 2000 kalite belgesine sahiptir.


Taze ürünler buzdolabında (0 / 4 ° C) muhafaza edildiğinde son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Hemen tüketilmediğinde ise buzlukta 1 ay, derin dondurucuda 3 ay muhafaza edilebilir.Detay

Tavuk But Izgara

Malzemeler:

İnce dövülmüş but ızgara

Sıvı yağ

Kekik,

Tuz

Karabiber


Yapılışı:

İnce dövülmüş tavuk butları sıvı yağa bulayın, kekik, tuz ve karabiber ekleyerek ızgarada alt üst kızarana kadar pişirip, yanında arzu edilen garnitürle servis yapın. Afiyet olsun.

( ) Sepetinize Eklendi