DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000010904

Beren İle Luthien - J.r.r. Tolkien

Marka: İthaki Yayınları
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Beren İle Luthien - J.r.r. Tolkien

Beren İle Luthien - J.r.r. Tolkien, fantastik bir dünyanın kapılarını aralarken elfler, cüceler ve orkların hikâyesine sizi de davet ediyor. Orta dünyada aksiyon dolu zamanlar geçirmenizi sağlayan kitap Beren ile Luthien’in aşklarını konu alıyor. Tolkien’in geçmiş kitaplarında da yer alan ikilinin aşklarını daha yakından anlatan eserde ölümlü bir insan Beren’in ölümsüz elf Luthien’e kavuşmak için göze aldıklarını anlatır.

Beren ile Luthien kitap okurken aşka inanmanızı sağlayan bir hikâyeye sahiptir. İki aşığın arasına giren Luthien’in babası ve aşklarının geçmişini okuduktan sonra Tolkien’in diğer kitaplarını farklı bir bakış açısı ile okuyabilirsiniz.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
YELPAZE DAĞITIM YAYIN SANAT PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi