DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Beology Onarıcı Saç Kremi 400 Ml

Marka: Beology
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Beology Onarıcı Saç Kremi 400 Ml

Beology Onarıcı Saç Kremi, derin deniz özleri ve antioksidan algler ile zenginleştirilmiş formülüyle, saçlarınıza birinci sınıf bakım yapıyor. Özel formülü saçları derinlemesine beslerken, saçlara hassas bir yumuşaklık kazandırıyor. Saç hasarını zengin bir bakım ile etkili bir şekilde onarıyor.

Beology saç kremi, saç yapısını yeniden yapılandırmak için değerli proteinleri içeriyor. Deniz özleri ile zenginleştirilmiş formülü saça esneklik kazandırıyor. Nem kazanan saçlar, kolayca yatışıyor.

Günlük kullanım için tasarlanan Beology saç kremini, saçlarınızı şampuanlayıp duruladıktan sonra, saç uzunluğunuza göre fındık ya da ceviz büyüklüğünde saçınıza uygulayabilirsiniz. En iyi sonucu elde etmek için saç kremini eşit şekilde uyguladığınızdan emin olun. Uygulama sonrasında saçlarınızı bol suyla durulayın.

Net Miktar (g/ml)
400

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi