DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001255

Bemi Toys Üçtaş Dokuztaş

Marka: Bemi Toys
34,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Bemi Toys Üçtaş Dokuztaş

Bemi Toys Üçtaş Dokuztaş, tarihi günümüzden binlerce yıl öncesine dayanan bir oyunu bugünün aileleriyle buluşturuyor. Dünyanın en sevilen zeka oyunlarından biri olan Üçtaş Dokuztaş, en az iki kişiyle, grup olarak oynanıyor. Oyun, mantık yürütme, plan kurma, strateji geliştirme, hafıza ve konsantrasyon becerilerini güçlendiriyor. 

Kutuda üçtaş ve dokuztaş adlı iki oyun yer alıyor. Aynı şekilde oynanan iki oyun sizler için alternatif üretiyor. Doğal ahşaptan hazırlanan tabla, 5 yaş üzerindeki herkes tarafından oynanabilir oyunlar için bir avantaj daha yaratıyor. Çocuklarınızla keyifli zaman geçirmek için siz de evinizde Bemi Toy oyun setini bulundurabilirsiniz. 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BEMİ AHŞAP OYUNCAK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi