DSACategoryId/20000000000005/20000000001061/20000000010112

Barilla Tam Buğday Kalem/ıntegrale Pennette Makarna 400 G

Marka: Barilla
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Barilla Tam Buğday Kalem/ıntegrale Pennette Makarna 400 G

Barilla değirmenlerinde özel yöntemlerle üretilen Barilla Integrale her zaman " al dente" kıvamı ve mükemmel lezzeti garanti eder. Daima mükemmel pişer ve harika tadının keyfini hafif bir makarna sosu ile arttırabilirsiniz. 


Barilla Integrale Kalem Makarna yani Pennette Rigate, İtalyanların makarna tutkusundan doğmaktadır. En çok beğenilen şekillerden bir tanesi olan bu çeşit, değişik lezzet ve sos alışkanlıklarına uyarlanan ve her biri kendine has sayısız kombinasyon yaratan bir tutkudur.


İdeal pişme süresi 9 dakikadır. Integrale Tam Buğday Pennette Rigate, gerek et ve domatesli geleneksel soslar gerekse en yaratıcı ve hafif soslar ile iyi bir şekilde eşleşir: Barilla, bu makarnanın taze roka ile aromalandırılmış domates sosu ile sunulmasını tavsiye ediyor.


%100 tam buğdaydan üretilen Barilla Tam Buğday makarna klasik makarnaya oranla iki kat daha fazla lif içerir. Tam tahıllı makarnamız aynı mükemmel tadı, "al dente" dokuyu ve İtalya'nın 1 numaralı makarna markası Barilla'dan beklediğiniz kaliteyi sofranıza getirir.


* Doğal lif kaynağı

* %100 tam buğday

* Barilla değirmenlerinin özel öğütme yöntemi sayesinde klasik Barilla lezzeti şimdi 2 kat lif ile

* Besin değerleri ve en güzel tarifler için www.barilla.com.tr( ) Sepetinize Eklendi