DSACategoryId/20000000000005/20000000000116/20000000001061/20000000010113
Barilla Tagliatelle Makarna 500 G

Barilla Tagliatelle Makarna 500 G

Marka: Barilla
19,60 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Barilla Tagliatelle Makarna 500 G

Barilla La Collezione serisinin sırlarını sizinle paylaşmak istiyor: Mutfakta yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz özel makarna şekillerinden bir seçme. Barilla ile lezzet ve hayal gücü dolu orijinal İtalyan makarnaları yaratabilirsiniz. Çünkü La Collezione'nin her şekli hem basit sosları hem de yaratıcı, tüm kişiliğini ortaya çıkaran tarifleri mükemmel bir şekilde muhafaza eden özel bir niteliğe sahiptir.


Barilla Tagliatelle tıpkı İtalyan evlerinde yapıldığı gibi, lezzetli yumurtalı hamur ile hazırlanır ve kuş yuvası şeklinde kurutur. Bronz kalıplarda üretilmesi sayesinde tıpkı ev makarnaları gibi pütürlü bir yüzeyi vardır.


* Collezione serisinin her kesimi İtalya'nın farklı bir bölgesinin geleneksel makarnasını temsil eder.

* Bronz kalıpla üretilen Barilla Tagliatelle yüksek sos tutuş özelliğine sahiptir.

* Yumurtalı hamurdan yapılmıştır ve kuş yuvası şeklinde kurutulmuştur. 


5 Dakikada pişen bu makarna ile hazırlayabileceğiniz lezzetli Tagliatelle tarifleri için Barilla'nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Efsaneye göre Tagliatelle, aynı zamanda şair de olan usta bir aşçı tarafından Alfonso d'Este ile evliliğine atfen Lucrezia Borgia'nın saçlarından esinlenerek isimlendirilimiştir: Hiçbir makarna çeşidinin daha romantik bir hikayesi bulunmamaktadır.


Taglietelle’nin pürüzlü ve gözenekli yapısı bu makarnayı gerek kıvamlı et sosları, gerekse balık ve sebzeli hafif soslar ile uyumlu ve çok yönlü hale getirir. Barilla, bu makarnayı karides ve kabak çiçeği ile denemenizi tavsiye ediyor: Her günü özel bir gün yapmak için rafine, basit ve lezzetli bir kombinasyon. Eğer geleneği takip etmek isterseniz, Taglietelle’yi lezzetli ve kıvamlı bolonez sosu ile tadın.


Detay

( ) Sepetinize Eklendi