Barilla Spaghetti Lunghi Uzun Makarna 500 G

Barilla Spaghetti Lunghi Uzun Makarna 500 G

Marka: Barilla
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Barilla Spaghetti Lunghi Uzun Makarna 500 G

Spaghetti Napoli’de doğmuştur ve bu makarna ilk defa 1842 yılında Antonio Viviani tarafından ipe benzediği için, İtalyanca "spago" kelimesinden yola çıkarak bu şekilde adlandırılmıştır. Orijinal olarak 50 cm uzunluğundadır ancak zaman içinde yer ve süre kısıtlarından dolayı kısaltılarak bugünki spaghetti boyutlarını almıştır. Barilla bu eski alışkanlığı devam ettirerek hala 50cm'lik klasik spaghetti üretimine devam ediyor.


* Yüksek kaliteli durum buğdayından

* İtalya'nın en çok tercih edilen makarnası

* Besin değerleri ve en güzel tarifler için www.barilla.com.tr


Barilla Uzun Spagetti Makarna, 50 cm. uzunluğunda mükemmel bir keyif. Spaghetti Lunghi’nin günümüz için alışıldık olmayan ölçüleri, mutfakta hayal gücünün ve yaratıcılığın ön plana çıkmasını sağlıyor. İtalyan şeflerinin yaratıcı yeni tarifleri veya Akdeniz mutfağı geleneğinin basit fakat lezzetli tarifleriyle mükemmeldir.


Deneyimlere göre, Spaghetti Lunghi’nin lezzeti, balıkla veya sebzelerle hazırlanan soslarla birlikte tüketildiğinde ortaya çıkıyor. Barilla, kalamar, domates, fesleğenden oluşan bir sos ile kombinasyon yapılmasını tavsiye ediyor. Taze domates, sardalya ve zeytinyağı ile hazırlanan eşsiz "Spaghetti Lunghi ile gece yarısı makarnası" tarifi de çok sevilmektedir. İtalyan makarnasının otantik karakterinin tadını çıkarmak için bu yaratıcı lezzeti arkadaş ve ailenizle birlikte keşfedin.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi