DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Barbienin Havalı Arabası

Marka: Barbie
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Barbienin Havalı Arabası

Barbie’nin Havalı Arabası, çocukların oyun saatlerine renk katıyor. Parlak pembe renkte olan arabanın detaylı iç dizaynı dikkat çekiyor. Arabanın pembe rengi ile siyah renk iç döşemesi kontrast oluşturarak lüks bir görünüm kazandırıyor. Emniyet kemeri, iç ve dış dikiz aynaları ve tekerlek tasarımı ile oldukça havalı görünüyor.

2 kişilik, üstü açık Barbie’nin Havalı Arabası ile çocuklar hem arkadaşlarını oyuna davet ederek sosyalleşiyor hem de oyunlarını geliştirerek hayal dünyasını canlandırıyor.

Barbie seven çocuklar bu spor arabayı oyunlarında kullanmaktan oldukça keyif alıyor. Barbie’nin Havalı Arabası ürününü çocuklarınızı mutlu etmek için güvenle satın alabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi