DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Barbie Ve Sevimli Hayvan Arkadaşları

Marka: Barbie
79,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Barbie Ve Sevimli Hayvan Arkadaşları

Barbie'nin eğlenceli dünyası sevimli hayvanlarla çok daha eğlencelidir. Çocuklar Barbie Ve Sevimli Hayvan Arkadaşları ile oynarken, hayvan bakımıyla ilgili kendi hikayelerini oluşturabilirler. Barbie ve tatlı dostlarıyla birlikte yolculuğa çıkabilir, hayal güçlerini kullanarak diledikleri gibi oyun oynayabilirler. Barbie şık kıyafetleri ve tarzını tamamlayan saç aksesuarıyla çocuklarınızın en sevdiği bebeklerden biri olur.

Barbie Ve Sevimli Hayvan Arkadaşları, 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur. Barbie bebeğin yanında bir adet tavşan ve bir adet köpek bulunmaktadır. Setin içerisindeki havuç, kemik ve iki adet mama kabıyla çocuklar sevimli hayvanlarının karnını doyurabilir ya da tarak ile bakımlarını yapabilirler.

 

 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi