DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Barbie Ve Doğuran Köpeği

Marka: Barbie
149,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Barbie Ve Doğuran Köpeği

Hemen her yaştan çocuğun severek oynadığı Barbie, maceradan maceraya koşuyor. Bu sefer Golden Retriever cinsi sevimli köpeği Tanner'ın yavrularını doğurmasına yardımcı oluyor. Barbie, köpeği Tanner'in kafasına bastırdığında karnındaki üç minik yavru dünyaya geliyor. İlk banyolarını yaptırmak için tasarlanan küvete ılık su doldurduktan sonra köpekleri yıkıyor. Gözlerinin açılmasını sağlamak için yavruların gözlerini ovuşturduğunda gözlerinde mavi ya da pembe kalpler beliriyor. Eğer kalpler pembe ise yavrunun, kız; mavi ise erkek olduğu anlamına geliyor.

Barbie ve Doğuran Köpeği macera seti ile çocuklar, hayal güçlerini geliştirirken hayvan sevgisi de kazanıyor. Esnek vücudu sayesinde Barbie, dizleri üzerine çökerek, köpeğini sevebiliyor; yavruları yıkayabiliyor. Çocuklar yavru köpeklerin küvetini, yatak olarak da kullanabiliyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi