DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Barbie Uzun Saçlı Prensesler

Marka: Barbie
59,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Barbie Uzun Saçlı Prensesler

Barbie Uzun Saçlı Prensesler, küçük kız çocuklarının hayal dünyasını geliştirmeye devam ediyor. Rengârenk kıyafetleri ve gösterişli uzun saçları ile çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer alan bebekler, el becerilerinin gelişmesine de katkı yapıyor.

Saç tarağı ile birlikte satılan Barbie Uzun Saçlı Prensesler, kız çocuklarının bebeklerinin saçlarını istedikleri gibi şekillendirmesini sağlıyor. Böylece hayal güçlerini geliştiren kız çocukları, aynı zamanda el becerilerini de oyun oynayarak ilerletiyor.

Özel kutusu içinde gelen Barbie Uzun Saçlı Prensesler, kıyafetlerinin çıkarılarak yeniden giydirilmesine de müsait yapıları ile çocuğunuzun oynarken öğrenmesini de teşvik ediyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ENDONEZYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi