DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Barbie Sonsuz Hareket

Marka: Barbie
119,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Barbie Sonsuz Hareket

Her zaman hareket halinde olan Barbie, Barbie Sonsuz Hareket ile şimdi her zamankinden daha farklı şekillerde ve daha fazla hareketli. Barbie Sonsuz Hareket bebekleriyle çocuklar hayal güçlerini zorluyor çünkü tıpkı kendileri gibi her şeyi yapabilen Barbie Sonsuz Hareket sayesinde oyunlar artık daha eğlenceli ve daha gerçekçi oluyor. 

Gerçek hayatı taklit edecek şekilde tasarlanan Barbie Sonsuz Hareket ile bisiklete binmek, gitar çalmak, jimnastik hareketleri yapmak, selfie çekmek gibi pek çok hobiyi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin yönlendirmenize göre şekil alan Barbie Sonsuz Hareket, çok daha fazla hareket ve esneklik için 22 ekleme sahiptir. Boyun, üst kollar, dirsekler, bilekler, gövde, kalçalar, üst bacaklar, dizler ve ayak bileklerinde konuşlanan 22 hareketli eklem ile gerçek hayatın eğlencesi Barbie dünyasına katılıyor. 

 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi