DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Barbie Ben Büyüyünce Oyun Seti

Marka: Barbie
139,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Barbie Ben Büyüyünce Oyun Seti

Barbie Ben Büyüyünce Oyun Setleri çocuklara hayal ettikleri meslekleri deneyimleme şansı sunuyor. Temalı Barbie Bebek setleri çocukları hem eğlendirip hem de meslekler konusunda bilgilendiriyor. Daha şimdiden gelecekleri için hedef belirlemelerine yardımcı oluyor.

Barbie’nin mesleğine uygun kıyafetleri ve işini yapması için gerekli olan aksesuarları çocukların ilgisini ve beğenisini çekiyor. Barbie Ben Büyüyünce Oyun Setleri bebek bakıcısı, öğretmen, diş doktoru ve veteriner gibi farklı meslek seçeneklerini içeren modellerle sunuluyor.

Çocuğunuzun hayalindeki kariyer hedefini eğlenceli biçimde öğrenebilmesi için ona istediği ürünü alabilir ve gönlünce eğlenmesini sağlayabilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi