DSACategoryId/20000000000008/20000000000146/20000000001210

Balmy Zeytin Çiçeği Sabunlu Banyo Lifi

Marka: Balmy Naturel
9,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Balmy Zeytin Çiçeği Sabunlu Banyo Lifi

Balmy Zeytin Çiçeği Sabunlu Banyo Lifi, yeşil rengi ve zeytin çiçeği kokusu ile duş keyfini artırır. Sıradan liflerden farklı olarak içinde zeytin çiçeği kokulu sabun bulunduran lifi köpürtmek için su ile birkaç kez ovalamak yeterlidir. Tüm vücutta rahatlıkla kullanılan lifin sabunu ortalama 10-15 kullanıma kadar yeterli olur. 

Özellikle seyahatlerde kullanıcıları duş jeli taşıma zahmetinden kurtaracak olan özel banyo lifi, dermatolojik tüm testlerden başarıyla geçmiştir. Tüm cilt tipleri için kullanılabilir. Siz de yenilikçi banyo lifi ile duşta taze zeytin çiçeklerinin kokusunu doyasıya hissedebilir, temiz ve yumuşacık cildinizin keyfini sürebilirsiniz. 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GAN TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi