DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000010904

Bakışınla Aydınlanır Dünya Susanna Tamaro

Marka: Can Yayınları
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Bakışınla Aydınlanır Dünya Susanna Tamaro

Bakışınla Aydınlanır Dünya, arkadaşlık, dostluk, sevgi ve hüzün gibi konuların yer aldığı bir kitaptır. Yazar Susanna Tamaro, kitabında kendi hayat hikayesi hakkında da çarpıcı vurgular yapar. 

Susanna Tamaro, 16 yaşındayken geçirdiği trafik kazası sonucu engelli olan ve kanser sebebiyle yaşamını yitiren şair arkadaşı Pierluigi Cappello'yla olan derin arkadaşlık bağını kitabın sayfalarına taşır. Çocukluğundan başlayarak kendi hayatındaki olaylardan kesit halinde bahseder.

Kitabı okuduğunuzda bazen bir günlük bazen de mektup okuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Susanna Tamaro'nun kaleme aldığı Bakışınla Aydınlanır Dünya, kendi iç dünyanıza yolculuk etmenizi sağlayacak etkili bir eser.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
İKİ A YAYINCILIK VE DAĞ.HİZ.TİC.SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi