DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010773

Bahçe Hortumu 20 Metre

Marka: Leva
49,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Bahçe Hortumu 20 Metre

Bağ ve bahçe gibi yeşil alanları sulamak için tasarlanmış Leva Bahçe Hortumu, birçok işlevsel özelliği ve dayanıklı tasarımı ile uzun ömürlü kullanım vadediyor. 

Evinizin balkon ve terasını yıkamak için kullanabileceğiniz ip örgü tasarımlı hortumu, dilerseniz arabanızı yıkamak için de kullanabilirsiniz. Evinizin bahçe ve balkonunda, yazlık evinizde ve hatta teknenizde güvenle kullanabileceğiniz Bahçe Hortumu, UV tasarımı sayesinde sıcak ve soğuk havanın olumsuz etkilerinden maksimum düzeyde korunmuş oluyor. 

Yeşil rengi ile bahçenizin genel atmosferine uyum sağlayan Hortum, kullanmadığınız zamanlarda kolayca toparlayıp kenara kaldırabileceğiniz ve hatta arabanızın bagajında her yere götürebileceğiniz kadar portatif bir ürün olma niteliği taşıyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi