DSACategoryId/20000000000005/20000000000119/20000000001077/20000000010185
Bağdat Karışık Tane Biber Değirmenli Kapak ( Cam Kavanoz )

Bağdat Karışık Tane Biber Değirmenli Kapak ( Cam Kavanoz )

Marka: Bağdat
16,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Bağdat Karışık Tane Biber Değirmenli Kapak ( Cam Kavanoz )

Bağdat Tane Karışık Biber, tane karabiber, pembe biber, yeşil biber ve beyaz biberin renkli karışımından oluşmaktadır. Renkleri ve lezzeti ile özellikle ızgara et yemekleri, balık ve sebze yemekleri için birebirdir.


Katkı, koruyucu, yapay tat ve renk verici maddeler içermez. Değirmen yardımıyla sofranızda, özellikle salata, ızgara sebze, balık, tavuk ve et ürünlerinde kullanabilirsiniz. Bağdat Karışık Biber, cam ambalajda değirmenli kapakta satışa sunulmuştur.


Üretim aşamaları:

Hasat öncesinde; bitkinin aroması en doygun seviyeye gelene dek yetişmesi beklenir. Bağdat Baharat, ürün standartlarına en uygun ham maddeyi özenle seçer. Fabrikada ham madde işlenirken; aromasını, doğallığını ve tazeliğini koruyacak özel üretim işleme sistemleri kullanılır. Ürünlerin ambalajlanması ileri teknoloji ile el değmeden gerçekleştirilir. Baharat saklama koşulları için en doğru ambalaj belirlenir. Bu sayede ürünler aromasını yitirmeden tazeliğini uzun süre korur. Sofralarınıza taze olarak ulaşır.


Baharat ürünlerini, ambalajını açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösterin. Kapalı olarak ise güneş ışığı ve nemden uzak olarak saklayın.Detay

( ) Sepetinize Eklendi