DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001262/20000000010664

Ayarlanabilir Twistable Scooter ( Pembe & Yeşil )

Marka: Reyondan
279,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Ayarlanabilir Twistable Scooter ( Pembe & Yeşil )

Ayarlanabilir Twistable Scooter, kaykay plakasında yer alan "cool wheels" yazan bölmede kullanılan kaymaz materyal ile sürüş esnasında ayağın sabit kalmasına yardımcı oluyor. 3 yaşın üstündeki çocuklar tarafından kullanılabilen araçlar, çocuğun boyuna göre ayarlanabiliyor. Üç kademeli yükseklik ayarı bulunuyor. Arka kısmındaki fren pedalı sayesinde rahatlıkla durdurulabilen twistable scooter, öndeki kol çevrilerek yön değiştiriyor. 

Ayarlanabilir twistable scooter pembe ve yeşil renk seçenekleri sunuyor. Üç tekerlek bulunduran araç, pürüzsüz yüzeylerde rahat sürüşe imkan sağlıyor. Silikon tekerleklere sahip olan araç, kolaylıkla kurularak kullanıma başlanabiliyor. 

Renk Seçenekleri: Pembe & Yeşil

Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Adet fiyatıdır. Tercih ettiğiniz rengi ürün notuna ekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz renk mağaza stoklarında mevcut ise, tercih ettiğiniz renk teslimi yapılabilecektir.

 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UĞUR TEKSTİL MAKİNALARI SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi