DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010757

Autokit Saf Akü Suyu 1 L

Marka: Autokit
4,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Autokit Saf Akü Suyu 1 L

Autokit Saf Akü suyu tortu, magnezyum ve kalsiyum kirecinden arındırılarak üretilmiş otomobillerin akülerinde, radyatörlerinde, cam yıkama suyu depolarında ve ütülerde kullanılabilecek bir otomobil ürünüdür. Kullanıldığı yerleri kireç vb. oluşumundan koruyup, dayanıklılıklarını artırarak ömürlerinin uzamasını sağlamaktadır.

Akü sistemi aracın çalışması ve diğer özelliklerinin verimli bir şekilde görevlerini yerine getirmesi için otomobil aksamları içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle düzenli olarak bakımının saf akü suyu ile yapılması gerekmektedir. Akü suyu ekleme işlemi sırasında akünün kapakları tek tek açılarak, saf su belirli bir seviyeye kadar doldurulmaktadır. Eğer kendiniz bu işlemi yapıyorsanız gerekli güvenlik önlemlerini almanız gerekmektedir. Bu yüzden mümkün oldukça aracınızın yetkili servisine bu işlemi yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FALKON OTOMOTİV DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi