DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010759

Autokit Oto Sticker ''Atatürk'' Karma

Marka: Autokit
3,90 TL
2,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Autokit Oto Sticker ''Atatürk'' Karma

Otomobilinizi kişiselleştirmek için siz de Autokit oto sticker çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Autokit oto sticker ''Atatürk'' karma, aracınızın camına ya da kaportasına yardım almadan kolayca yapışan bir siticker çeşidi olarak öne çıkıyor. Evde ya da ofiste de farklı aksesuarlarla birlikte kullanabileceğiniz sticker, aracınızın size özel olmasını sağlıyor.

Autokit oto sticker, bir hamlede tek kişi tarafından kolaylıkla yapıştırılabiliyor. Üstelik son derece uzun ömürlü olan sticker, cam yüzeyde farklı hava koşullarından etkilenmeden kalabiliyor. Autokit oto sticker, kalkma ya da solma yapmadığı gibi sökmek istediğiniz zaman aracınızın üzerinde yapışkan lekesi de bırakmıyor. Autokit oto sticker ''Atatürk'' karmayı yapıştırmadan önce yüzeyin temiz ve kuru olması gerektiğini unutmayın.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FALKON OTOMOTİV DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi