Autokit Lastik Temizleyici Ve Parlatıcı 500 Ml

Autokit Lastik Temizleyici Ve Parlatıcı 500 Ml

Marka: Autokit
11,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Autokit Lastik Temizleyici Ve Parlatıcı 500 Ml

Araç lastikleri temizliği için geliştirilmiş olan ürün, kolay uygulanabilecek bir işlemle, lastikleri, temizler, parlatır, korur. Kalıcı etkisi ile lastiklerin uzun süreli yeni görünmesini sağlar. Suya karşı dayanıklı olan Autokit Lastik Temizleyici, çatlamayı önleyici etkisi sayesinde güvenli bir sürüş sağlar. 500 ml. hacmindeki ürün, tozlanmaya ve kirlenmeye karşı da geciktiricidir.


Güvenli bir sürüş için tek biletinizin lastik bakımı olduğunu unutmayın. Lastiklerinizin doğru bir şekilde döndüğünden emin olmak için balans ayarını yaptırmanız çok önemlidir. Lastik hizalarının yol yüzeyine eşit şekilde temas etmesini sağlayan hizalama kontrolünü de mutlaka yaptırmalısınız. Lastik dişleri zamanla aşınır ve bu eşitsizlikte aracınızın dengesini bozar. Uzmanlar her 8 bin kilometrede bir lastiklerin yerlerinin değiştirilmesini öneriyor. Ayrıca lastiklerinizin doğru basınç değerleriyle şişirildiklerinden emin olun.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi