DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010757

Autokit Konsantre Cam Suyu Şampuanı Parfümlü 50 Ml

Marka: Autokit
2,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Autokit Konsantre Cam Suyu Şampuanı Parfümlü 50 Ml

Autokit konsantre cam suyu; ön camınızı sinek, böcek, trafik kiri gibi maddelerden temizleyerek görüş alanınızı temizler. Şampuanlı bir içeriğe sahip olmasına rağmen köpürme yapmaz. Böylece görüş alanınızı olumsuz etkilemez. Camlarınızı çizmeden ve iz bırakmadan kolayca temizleyen cam suyunun parfümlü içeriği sayesinde aracınızda güzel bir koku hissedebilirsiniz.

Autokit konsantre cam suyu şampuanı parfümlü ürününü silecek suyu haznesine ekleyerek kullanabilirsiniz. Ürün, bir cam suyu haznesi için yeterli boyuttadır. Kış aylarında soğuk havadan dolayı genleşme olabileceği için haznenin tamamını doldurmamaya dikkat etmeniz gerekir. Autokit parfümlü cam suyu kullanımında ürünün, cildinize ve gözünüze temas etmemesine dikkat etmeniz önem taşır. Cam suyunu, çocuklarınızın erişemeyeceği bir alanda muhafaza ediniz.

 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FALKON OTOMOTİV DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi