DSACategoryId/20000000000010/20000000000161/20000000001279/20000000010757
Autokit Kışlık Oto Bakım Seti

Autokit Kışlık Oto Bakım Seti

Marka: Autokit
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Autokit Kışlık Oto Bakım Seti

Havalar soğumaya başladığında araçların bakımı sürüş güvenliği açısından daha da kritik hale gelir. Autokit Kışlık Oto Bakım Seti, aracınızı kışa hazırlamak için gerekli olan parçaları içerir. Kışlık oto bakım seti, her araçta bulunması gereken ve hayati öneme sahip olan bir settir. Ürün içeriğinde: Autokit cam buğu önleyici, autokit cam buz çözücü, Autokit 4 mevsim konsantre cam suyu, Autokit buz kazıyıcı kristal ve temizleme bezi bulunmaktadır.


Oto bakım seti ile birlikte, düzenli olarak bakımını yaptığınız/yaptırdığınız aracınızla güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.


Autokit cam buğu önleyici "Anti Fog" otomobil, ev ve bürolarınızda, vitrin, gözlük camları ve aynalarda buğulanmayı önleyerek kalıcı etki yapar. Buğulanmayı önlediği için uzun süre net görüş alanı sağlar. Aynı zamanda camlarınıza parlaklık veren buğu önleyici, rahat ve güvenilir bir sürüş emniyeti sağlar. Uygulanacak yüzeyin kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz. Buğulanmamasını istediğiniz yüzeye püskürtünüz ve yumuşak antistatik bir bez ile tüm yüzeye yayınız.


Autokit cam buz çözücü "Solvent Ice" kışın otonuzun camlarında oluşan buz ve kırağıyı kolayca çözer. Bu sayede net ve güvenli bir görüş sağlar. Soğuk kış günlerinde, sizi cam temizleme zahmetinden kurtaran buz çözücü, özel formülü sayesinde camda tekrar buz oluşmasını geciktirir. Üstelik leke bırakmaz. Kapı kilitlerindeki buzlanmayı çözer. Autokit buz çözücü, donmuş ve buzlanmış yüzeye sıkılır ve beklemeden kuru bir bez ile silinir. İyi sonuç alınmamışsa işlemi tekrarlayınız.


Autokit 4 mevsim konsantre cam suyu "Antifrizli" 1 litrelik şişe içerisindedir. Antifirizli oto cam suyu, kışın otonuzdaki cam suyu deposundaki suyun donmasını engeller. Otomobilin ön camında oluşan buz ve kırağının çözülmesini kolaylaştırıp, buğulanmayı önleyerek, net bir yol görüşü sağlar. Silecek lastiklerinin cama tam temasını sağlayarak, silecek performansını artırır. Yağ, is, toz, haşere kalıntıları ve egzost gazlarından oluşan ön camdaki kirlenmeyi yok ede bu sayede açık ve güvenli görüş sağlar. Autokit buz kazıyıcı kristal ise kar, kırağı ve buzu temizlemenizde yardımcı olur.


Unutmayın; aracınızı kışa hazırlarken silecekleri mutlaka kontrol edin. Güvenli bir sürüş için hayati önemi olan sileceklerin zorlu kış günlerinde, yağmurda, karda iyi performans göstermesi için, eğer ki aşınmışsa mutlaka değiştirilmesi gerekir. Uzmanlar sileceklerin veya lastiklerinin en az yılda bir kez değiştirilmesini tavsiye ediyor.( ) Sepetinize Eklendi