DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010758

Autokit Çift Reflektörlü Ultra Trafik Seti

Marka: Autokit
129,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Autokit Çift Reflektörlü Ultra Trafik Seti

Autokit çift reflektörlü ultra trafik seti içerisinde Türk Standartları Enstitüsü'ne uygun 1 kg'lık yangın söndürme tüpü, 2 adet Euronorm demir ayaklı üçgen reflektör, ilk yardım seti, boyunluk, takoz, çekme halatı ve kendiliğinden şarj edilme özellikli el feneri bulunuyor. Arıza ve kaza gibi durumlarda ihtiyaç duyulabilecek gereçlerden oluşan trafik seti, sürücü ve yolcuların güvenliği için oldukça önem arz ediyor.

Karayolları Yönetmeliği doğrultusunda sürücülerin motorlu taşıtlarında trafik seti bulundurmaları şart koşuluyor. Araçlarında yer alması zorunlu gereçlerden oluşan bir trafik seti bulundurmayan sürücüleri para ve sürücü puanı cezası bekliyor. Duyarlı ve tedbirli bir şekilde yolculuk etmeyi sağlayan trafik seti, olumsuz durumlara karşı hazır olunmasını sağlıyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FALKON OTOMOTİV DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi