DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010757

Auto Fresh Super Organic Antifreeze 1.5 L

Marka: Autofresh
36,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Auto Fresh Super Organic Antifreeze 1.5 L

Kışın soğuk aylarında ya da hava sıcaklığı sıfırın altına düştüğünde aracınızın soğutma sistemlerinin donmasının önüne geçen Autofresh Super Organic Antifreeze, güvenli bir deneyim sağlıyor. Araç motorunun çatlamasını ve hasar görmesini engelleyen ürün, motorların radyatöründeki pas, korozyon ve aşınma gibi sorunların önüne geçiyor.

Dört mevsim kullanıma uygun olan Autofresh antifiriz, bütün soğutma sistemlerindeki donma, aşınma ve kireçlenmeleri engelliyor. Çok düşük derecelere kadar etkili bir çözüm üretiyor. Soğutma suyunun donma noktasını düşüren ürün, suyun kaynama noktasını da yükselterek yaz mevsimlerinde radyatör suyunun çabuk kaynamasını önlüyor. 

İşletme Kayıt No
TR-35-K-049731

Kullanım Önerileri
TR motorlarin radyatöründe kullanilmak üzere pas korozyon asinma bakteri ve köpük önleyici katkilar içeren etilen glikol esasli üründür. kis mevsiminde suyun kaynama noktasini yükseklterek radyatörde kis mevsimi için uygundur.

Net Miktar (g/ml)
1500

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
etil glikol

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi