DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000010943

Artikel Büyük Ve Orta Yıldız Duvar Süsü

Marka: Artikel
12,90 TL
9,68 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Artikel Büyük Ve Orta Yıldız Duvar Süsü

Tavanlarda ve duvarlarda kullanabileceğiniz Artikel Fosforlu Yıldız bebek odalarında, çocuk odalarında, ana okullarında sıklıkla kullanılan süslemeler arasında yer alıyor. Çocuk odalarına huzurlu ve sempatik bir görünüm kazandıran ürün, güçlü yapışkan özelliği sayesinde sabitlendiği konumda uzun süre kalabiliyor.

İçeriğindeki özel formül sebebiyle karanlıkla ışıl ışıl parlayan ürün çocukların hayal gücünün gelişmesine de katkı sağlıyor. Yeni nesil fosfor içeren yıldızlar, ışığı iyice emdiğinde daha canlı ve daha parlak bir görünüme kavuşuyor. Bu sebeple ürünün karanlık ve loş ortamlardan ziyade güneş ışığı alan odalarda kullanılması daha etkili sonuçlar veriyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ARTİKEL İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi