Arifoğlu Sarımsaklı Tuzlu Çeşni ( Değirmen )

Arifoğlu Sarımsaklı Tuzlu Çeşni ( Değirmen )

Marka: Arifoğlu
14,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Arifoğlu Sarımsaklı Tuzlu Çeşni ( Değirmen )

Arifoğlu Sarımsaklı Tuzlu Çeşni her tür yemeğe lezzet verici olarak ilave edilebilir. Sarımsaklı çeşniyi, sarımsağın kullanıldığı her yerde kullanabilirsiniz. Genellikle marine edilmek üzere yapılan soslarda, her türlü  sebze ve et yemeğinde, baharat karışımlarında, köfte ve sucuk harçlarında ve çemen yapımında rahatlıkla kullanılabilir. 


Arifoğlu Baharat üretim fabrikasında ürünler; eleme, ayıklama, sterilizasyon ve paketleme işlemlerinden sonra satışa sunulur. Üretim; Toplam Kalite Yönetimi Standartları çerçevesinde, ISO, HACCP uygulamaları doğrultusunda gerçekleşmektedir.


Sarımsaklı çeşni ile hazırlayabileceğiniz balık lezzeti; Levrek Buğulama


1 kg levreği temizleyip iki yanından fileto çıkarın. 4 adet domatesi rendeleyin. 100 gr. mantarı limonlu suya yatırın. Derince bir borcam kaba levrek filetolarını yerleştirin. Üzerine rendelenmiş domatesleri ve mantarı yayın. 1/2 çay kaşığı sarımsaklı çeşni, 2 çorba kaşığı domates sosu, kekik, karabiber, 3 adet sivri biber, kıyılmış maydanozu ve 1 çorba kaşığı tereyağını ilave edin. Üzerine limon dilimleri yerleştirin. Fırında 170C'de 20 dakika pişirin. Sıcak olarak servis yapın. Afiyet olsun.


Arifoğlu ürünlerinde (baharat ve bitkiler) raf ömrü iki yıldır. Ürünler açıldıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza edilmeli, kapalı kutusunda saklanan ürünler, güneş ışığı ve nemden uzak tutulmalıdır.


Detay

( ) Sepetinize Eklendi