Arifoğlu Hardal 50 G

Arifoğlu Hardal 50 G

Marka: Arifoğlu
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Arifoğlu Hardal 50 G

Arifoğlu Hardal 50 gr. sarı çiçekli otsu bir bitkidir. Tohumları baharat olarak kullanılır. Bütün haldeki hardal tohumları turşu salamuralarında, et ve deniz ürünleri pişirirken baharatlarda kullanılabilir. Lahana turşusunu tatlandırmak için bazen de yağlı salamuralarda kullanılır. Hindistan'da tereyağında kızartılıp patlatılan tohumlar, lezzetli kokusu ile garnitürlerde veya çeşni olarak yemeklerde kullanılır.


Toz hardal, barbekü sos, fırınlanmış sebzeler ve yumurtalarda kullanılabilir. Et yemeklerinde özellikle de av etlerinde olmak üzere yumurta ve sebzelerde salatalarda hardal sosu kullanılabilir.


Arifoğlu Baharat üretim fabrikasında ürünler; eleme, ayıklama, sterilizasyon ve paketleme işlemlerinden sonra satışa sunulur. Üretim; Toplam Kalite Yönetimi Standartları çerçevesinde, ISO, HACCP uygulamaları doğrultusunda gerçekleşmektedir.


Arifoğlu ürünlerinde raf ömrü iki yıldır. Ürünler açıldıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Kapalı olarak, güneş ışığı ve nemden uzak tutulmalıdır.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi