DSACategoryId/20000000000005/20000000000119/20000000001077/20000000010180

Arifoğlu Hardal 50 G

Marka: Arifoğlu
9,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Arifoğlu Hardal 50 G

Arifoğlu Hardal 50 gr. sarı çiçekli otsu bir bitkidir. Tohumları baharat olarak kullanılır. Bütün haldeki hardal tohumları turşu salamuralarında, et ve deniz ürünleri pişirirken baharatlarda kullanılabilir. Lahana turşusunu tatlandırmak için bazen de yağlı salamuralarda kullanılır. Hindistan'da tereyağında kızartılıp patlatılan tohumlar, lezzetli kokusu ile garnitürlerde veya çeşni olarak yemeklerde kullanılır.


Toz hardal, barbekü sos, fırınlanmış sebzeler ve yumurtalarda kullanılabilir. Et yemeklerinde özellikle de av etlerinde olmak üzere yumurta ve sebzelerde salatalarda hardal sosu kullanılabilir.


Arifoğlu Baharat üretim fabrikasında ürünler; eleme, ayıklama, sterilizasyon ve paketleme işlemlerinden sonra satışa sunulur. Üretim; Toplam Kalite Yönetimi Standartları çerçevesinde, ISO, HACCP uygulamaları doğrultusunda gerçekleşmektedir.


Arifoğlu ürünlerinde raf ömrü iki yıldır. Ürünler açıldıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Kapalı olarak, güneş ışığı ve nemden uzak tutulmalıdır.

İçindekiler
Hardal (Sarı/Öğütülmüş)

Alerjen Uyarısı
İz miktarda gluten ,hardal ,soya ,çam fıstığı içerebilir.

Net Miktar (g/ml)
50

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-34-K-000495

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ARPAŞ ARİFOĞLU PAZ.DAĞ.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi