Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 1,5 Kg

Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 1,5 Kg

Marka: Ariel
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 1,5 Kg

Temizleme gücüne dağların ferahlatan kokusunu ekleyen Ariel Dağ Esintisi çamaşırlarınızdaki zor lekeleri çıkarmanıza yardımcı olur. Hijyen için geliştirilmiş, derinlemesine temizlik teknolojisi sayesinde ürün, giysilerinizin içlerine hapsolmuş mikroorganizmaları yok eder. Düşük sıcaklıklarda aktif hale gelerek, yağ, toz ve leke gibi kirlerle mücadele eder ve böylece makinenizin enerji harcama seviyesini düşürür.

Ariel Dağ Esintisi yüksek teknolojisi sayesinde severek giydiğiniz kıyafetlerinizi onlara zarar vermeden temizler. Kıyafetlerinizi zorlu kirlerden arındırırken çamaşır makinenizi de korur. Giysilerinizin renklerini korumak için farklı renklerdeki ürünleri birlikte yıkamamanız tavsiye edilir. Yıkama öncesinde paket üzerinde yer alan uyarıları okumanız gerekir. Paket üzerindeki kullanım talimatında belirtildiği miktarda ürünü, makinenizin deterjan haznesine eklemeniz yeterlidir. 

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi