Ariel Sıvı Parlak Renkler 1,69 L 26 Yıkama

Ariel Sıvı Parlak Renkler 1,69 L 26 Yıkama

Marka: Ariel
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Ariel Sıvı Parlak Renkler 1,69 L 26 Yıkama

İnatçı lekelere odaklanmış sıvı deterjanın en önemli özelliği leke savar kapağıdır. Ariel Sıvı Parlak Renkler'in kapağını kullanarak doğru doz ayarını kolayca ayarlarsınız, böylece deterjan israfını önleyerek bütçenize katkı sağlarsınız. 

Çamaşır makinenizin deterjan gözünü kirletmez, isterseniz yıkayacağınız çamaşır yoğunluğuna göre ölçüsünü belirlediğiniz deterjanı leke savar kapakla makinenin içerisine çamaşırlarınızla bilrlikte yerleştirebilirsiniz. Güç çıkacağını düşündüğünüz leke üzerine yıkama öncesinde bir miktar sıvı detarjan dökerek leke savar kapağın esnek yumuşak kanatları ile hafif çitileme yapabilirsiniz. Renkli giysilerin solmasını önlemek ve renklerini parlak tutmak için tasarlanan Ariel Parlak Renkler'i dilerseniz beyaz çamaşırlarla da kullanabilirsiniz. Sıvı deterjan soğuk suda bile rahatça çözüldüğü için çamaşırlarınızda ve makinenizde tortu bırakmadan, durulama esnasında makinenizden atılır.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi