DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000001158/20000000010469

Ariel 10 Yıkama Dağ Esintisi 1.5 Kg

Marka: Ariel
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Ariel 10 Yıkama Dağ Esintisi 1.5 Kg

Temizleme gücüne dağların ferahlatan kokusunu ekleyen Ariel Dağ Esintisi çamaşırlarınızdaki zor lekeleri çıkarmanıza yardımcı olur. Hijyen için geliştirilmiş, derinlemesine temizlik teknolojisi sayesinde ürün, giysilerinizin içlerine hapsolmuş mikroorganizmaları yok eder. Düşük sıcaklıklarda aktif hale gelerek, yağ, toz ve leke gibi kirlerle mücadele eder ve böylece makinenizin enerji harcama seviyesini düşürür.

Ariel Dağ Esintisi yüksek teknolojisi sayesinde severek giydiğiniz kıyafetlerinizi onlara zarar vermeden temizler. Kıyafetlerinizi zorlu kirlerden arındırırken çamaşır makinenizi de korur. Giysilerinizin renklerini korumak için farklı renklerdeki ürünleri birlikte yıkamamanız tavsiye edilir. Yıkama öncesinde paket üzerinde yer alan uyarıları okumanız gerekir. Paket üzerindeki kullanım talimatında belirtildiği miktarda ürünü, makinenizin deterjan haznesine eklemeniz yeterlidir. 

Net Miktar (g/ml)
1500

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi