DSACategoryId/20000000000005/20000000001061/20000000010112

Arbella Family Okyanus Serisi 350 G

Marka: Arbella
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Arbella Family Okyanus Serisi 350 G

Arbelle Family Eğlenceli Makarna 250 gr. yüzde 100 sert durum buğdayından, tamamen bilgisayar kontrollü entegre modern üretim tesislerinde el değmeden üretilir. Arbella Family; Warner Bros ile yapılan lisans anlaşmaları çerçevesinde sevilen çizgi film karakterlerinden oluşur. Böylelikle çocuklar severek afiyetle yiyebilirler.


Arbella Family Makarna, gelişmiş cihazlarla donatılmış laboratuvarlarda, konularında uzman bir ekip tarafından üretilmektedir. Üretim öncesinde, üretim esnasında, paketleme öncesi ve sonrası aşamalarda düzenli kalite kontrol testlerine tâbi tutulmaktadır.


Arbella Makarna, özenle seçilen Durum buğdaylarının karışımıyla elde edilen kaliteli irmikten üretilmektedir. Bu nedenle; piştikten sonra yapışmaz ve şekli bozulmaz. Yüzde 100 katkısızdır. Tekrar ısıltıldığında kümeleşme yapmaz tazeliğini korur. Arbella makarna 3 yıl kadar yüksek bir raf ömrüne sahiptir. Ayrıca Arbella Makarna; Kalite Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Sistemi, BRC, IFS kalite belgelerine sahiptir.

 

Makarna katkı maddesi içermeyen doğal bir gıdadır. Avrupa Birliği mevzuatı ve Türk Gıda Kodeksi, makarna üretiminde herhangi bir katkı maddesi ya da renklendirici kullanılmasına izin vermemektedir. Makarna paketi açıldıktan sonra da raf ömrü boyunca saklanabilir. Serin ve kuru bir yerde saklanması önemlidir.


Bunları unutmayın; makarnayı büyük bir tencerede bol su ile pişirin. Su iyice kaynamadan makarnayı ilave etmeyin. Pişirme süresince ara ara karıştırın.( ) Sepetinize Eklendi