DSACategoryId/20000000000005/20000000001061/20000000010110

Anadolu Lezzetleri Trakya Erişte 500 G

Marka: Anadolu Lezzetleri
16,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Anadolu Lezzetleri Trakya Erişte 500 G

Anadolu Lezzetleri Trakya Eriştesi, yalnızca un, süt, yumurta ve tuz ile elde ediliyor. Geleneksel yöntemler ile üretilen ve katkı maddesi içermeyen erişte, dayanıklılığı ve besleyici özelliği sayesinde her zaman tercih ediliyor.

Yılın her ayında tüketilebilen ve yemeklerde de kullanılabilen Trakya Eriştesi içeriğindeki bileşenlerin yoğrulup hamur haline getirilmesi ile yapılıyor. Yoğrulan karışım birkaç saat dinlendirildikten sonra daha küçük bezeler halinde kesiliyor. Ardından bu bezeler açılıyor, yufka haline getiriliyor ve doğal yöntemler ile kurutularak erişte halini alıyor. Trakya Eriştesi, eşsiz lezzetiyle sofralarda bir şölen oluşturuyor.

İçindekiler
UN.YUMURTA,SÜT,TUZ

Alerjen Uyarısı
UN : GLUTEN İÇERİR. SÜT: LAKTOZ İÇERİR

Net Miktar (g/ml)
500

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-59-K-000527

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GUSTO GIDA PAZ.SAN.VE TİC.A.Ş.

Kullanım Önerileri
Tencerede tereyağı erittikten bir tutam erişteyi koyup kavurunuz. 2 - 2,5 su bardağı suyu kaynatınız. Kaynayan suya 1 su bardağı erişteyi boşaltıp 10-15 dakika suyu çekinceye kadar kaynatıp pişiriniz

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi