DSACategoryId/20000000000005/20000000000127/20000000001121/20000000010417

Anadolu Hazineleri Organik Naturel Sızma Zeytinyağı 1 L

Marka: Anadolu Hazineleri
54,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Anadolu Hazineleri Organik Naturel Sızma Zeytinyağı 1 L

ANADOLU HAZİNELERİ, Organik Naturel Sızma Zeytinyağı, organik tarım yöntemleri ile üretilmiş zeytinlerden, 'soğuk sıkım' yöntemi ile elde edilir.

Yüksek yararlı bileşenlere sahip, duyusal-kimyasal açıdan ulusal ve uluslararası standartlara uygun en kaliteli organik zeytinyağlarındandır.

Uluslararası sertifika kuruluşu olan ‘CERES' tarafından, zeytinin üretiminden zeytinyağı elde edilmesine, depolamadan doluma kadar üretimin her aşamasında denetlenip, sertifikalandırılmaktadır. 

Ayrıca, Tarım Bakanlığı'nın kontrolü altında üretildiğini belgeleyen, 'Türkiye Cumhuriyeti organik tarım' logosu da etikette yer almaktadır.

Naturel zeytinyağları; yararlı bileşenlerinin korunması için plastik ile temastan, ısı, ışık ve nemden uzak tutulmalıdır.

Bu nedenle 'ANADOLU HAZİNELERİ’ koyu renk cam şişede sunulmaktadır.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ALİ NEDİM GÜRELİ ALİ KAMİL ATALAN ADİ ORTAKLIĞI

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi