DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000010904

Amok Koşucusu Stefan Zweig

Marka: Eksik Parça Yayınevi
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Amok Koşucusu Stefan Zweig

Dünyaca ünlü Avusturyalı yazar Stefan Zweig'in Amok Koşucusu adlı eseri okuruna yepyeni bir dünya sunuyor. Novella tarzında yazılan ve kısa bir öyküden oluşan bu kitap, taşınabilir boyutuyla çantanıza kolayca sığarak dışarıda ve yolculuklarınızda size eşlik edebiliyor.

İnsan doğası ve psikolojini eserlerine taşımakta büyük bir ustalık sahibi olan Zweig, bu kitabında da karşımızda ruh çözümlemeleriyle çıkıyor. Amok adı Malezya halkı arasında “öldürücü delilik” olarak tanımlanan bir hastalıktan geliyor. Kitabın baş karakteri olan doktor, kendi duyguları ve mesleki yükümlülükleri arasında gelip geliyor. Bu ikilem onu amok’un etkisi altına sokuyor. 

Akıcı üslubu ile bir solukta okunmayı vaat eden Amok Koşucusu, özellikle Stefan Zweig severlerin kütüphanelerinde mutlaka yer alması gereken bir eser.

 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
İKİ A YAYINCILIK VE DAĞ.HİZ.TİC.SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi