Ambre Solaire İdeal Bronzluk Yüksek Koruma Gkf 30 200 Ml

Ambre Solaire İdeal Bronzluk Yüksek Koruma Gkf 30 200 Ml

Marka: Ambre Solaire
84,90 TL
59,43 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Ambre Solaire İdeal Bronzluk Yüksek Koruma Gkf 30 200 Ml

Ambre Solaire Koruyucu Sprey, cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda cilde ideal bronzluk katar. Doğal melamin üretimini hızlandırmaya yardımcı olur. Bronzlaşma aydınlık ve dayanıklı olur. Suya karşı dayanıklıdır. Ambre Solaire yüksek koruma spreyin koruma oranı 50 (Güneş Koruma Faktörü) GKF'dir.


Ambre Solaire Koruyucu Sprey İdeal Bronzluk Yüksek Koruma 200 ml.'lik sprey şişede satışa sunulmuştur. Unutmayın güneşin yararları kadar zararları da bulunmaktadır. Güneşin zararlı etkilerini önlemek için mutlaka koruyucu spreyler kullanılmalıdır.


Garnier Ambre Solaire güneş yağı, güneşin zararlı ışınlarına (UVA ve UVB) karşı vücudu korur. UVB, yeni melaninin yapımını uyarır ve cilde salınımını sağlar. DNA bantlarına ciddi hasar verir. Cildi yaşlandırır. UVA ise melanositlerde daha önceden üretilmiş olan melaninin salınımını sağlar. Cildin hızlı yaşlanmasına neden olur. Garnier Ambre Solaire UVA ışınlarına karşı Octocrylene, UVA ve UVB ışınlarınına karşı patentli filtre sistemleri Mexoryl XL + SX 'e sahiptir. Bu filtre sistemleri fotostabilite özellikleriyle güneş yoğunlu ne kadar yüksek olursa olsun etkinliği korurlar.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi