DSACategoryId/20000000000004/20000000001051/20000000010084

Algida Maraş Usulü Sade Kap Dondurma 105 Ml

Marka: Algida
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Algida Maraş Usulü Sade Kap Dondurma 105 Ml

Kahramanmaraş'ın seçkin tatlarından maraş dondurmasını Algida ile deneme zamanı! Keçi sütü ve salep karışımından elde edilen dünyaca ünlü dondurma kolay açılabilen, özel kapla beğenilerinize sunuluyor. Ürün, yoğun kıvamı ve sade dondurma tadı ile klasik dondurma sevenlerin favorisidir.

Maraş dondurmasının sırrı bölgede yetişen yabani orkideler ve Ahir dağında beslenen keçilerin sütlerinden gelmektedir. Kıvamı sebebi ile ağızda daha uzun süre kalan dondurmanın tadı damağınızda uzun süre kalır. Sürekli dövülerek elde edilen karışım içerisinde buz parçaları kalması önlenir. Soğuk servis edilir ve çözülmeden tüketilmelidir. Maraş dondurması kıvamı sebebi ile oldukça zor ayrılır. Besleyici bir tatlı olan dondurmanın en katkısız hali sade maraş usulü dondurmadır.

 

Net Miktar (g/ml)
105

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.(ALGİDA)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi