DSACategoryId/20000000000004/20000000001051/20000000010083

Algida Maraş Sade Fıstık 500 Ml

Marka: Algida
14,00 TL
12,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Algida Maraş Sade Fıstık 500 Ml

Algida Maraş Usulü Sade Fıstık dondurma, habersiz gelen konuklarınıza ikram edebileceğiniz lezzetli bir tatlı olmayı başarıyor. Algida’nın taze sütlerden ve Antep fıstığı ile hazırladığı enfes dondurma, sofralarınıza lezzet katan hafif bir tatlı olma özelliği taşıyor. Besleyici bir sütlü gıda olan Algida Maraş usulü sade ve Antep fıstıklı dondurmaya derin dondurucunuzda yer açabilirsiniz.

Kolayca servis edilen sertlikteki kıvamı ve yoğun süt içeriği ile ağızda harika bir tat bırakan Algida dondurmayı güvenle tüketebilirsiniz. Yoğun kıvamı ve yavaşça eriyen müthiş aroması ile alışkanlık yapan Algida Maraş usulü sade ve fıstıklı dondurmayı konuklarınıza ikram edeceğiniz tatlıların yanında da servis edebilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.(ALGİDA)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi