DSACategoryId/20000000000004/20000000001051/20000000010084

Algida Classics Vanilya 73 Ml

Marka: Classics
2,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Algida Classics Vanilya 73 Ml

Classics Vanilya, vanilyalı dondurmanın lezzetini, çikolata ve fındık parçaları ile buluşturuyor. Fındıkla zenginleştirilmiş çıtır çikolata ile kaplanan ve taze sütten hazırlanan dondurmayı ister serinlemek için isterseniz tatlı yerine tüketebilirsiniz. Hem çocuklar hem büyükler için lezzetli kaçamaklardan biri olan Classics Vanilya, kıvamı ile beğeni topluyor. 

Her mevsim tüketilebilen Classics Vanilya buzdolaplarının vazgeçilmez sütlü tatlıları arasında yer alıyor. Ürünü dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde tüketebilir ve ferah vanilya aromasının ve serinletici lezzetin tadını çıkarabilirsiniz. Ürünü buzdolabında son tüketim tarihine kadar ilk günkü tazeliği ile saklayabilirsiniz. 

 

 

 

Net Miktar (g/ml)
73

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.(ALGİDA)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi